zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...
Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama

BIG (Městské divadlo Brno)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
Po Út St Čt(18.10. 18) So Ne
19:30A-Studio Rubín
ANTI-GONE: BLACKOUT
19:30A-Studio Rubín
ANTI-GONE: BLACKOUT
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
SVATBA POZDNÍHO LÉTA
11:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
RODINNÁ OSLAVA
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MRZÁK INISHMAANSKÝ
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
HELVEROVA NOC
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
MLČENÍ BOBŘÍKŮ
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
Proces
derniéra
19:30Divadlo v Řeznické
POSLEDNÍ SEZENÍ U DOKTORA FREUDA
19:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
premiéra
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
SATURNIN
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
I♥MAMMA
zájezd: Jablonec nad Nisou
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
OSMYČKY
19:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
TEĎ MĚ ZABIJ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYLIÁN KYLIÁN – MOSTY ČASU
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
FIDELIO
17:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
COSÌ FAN TUTTE
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
KDO JE PAN SCHMITT?
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
AMADEUS MOZART
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
NIKOLAJ DĚMIDĚNKO & RACHMANINOV
17:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
Po Út St Čt(18.10. 18) So Ne předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Ondřej SOKOL
Pavel VACEK

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová